Kestel Düğün Salonu'nda düzenlenen toplantıda törende, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü de Yücel'e destek verdi.

10 yıllık hizmetlerin anlatıldığı gösterimden sonra kürsüye gelerek AK Parti ve MHP seçmenlerine seslenen Yücel, konuşmasında şunları söyledi: "Bugün, doğup büyüdüğüm, baba ocağım, 10 yıl belediye başkanlığı yaptığım Kestel’den 'Bismillah' diyerek yola çıkıyoruz. Alanyamıza, bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun. Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Türkiye Yüzyılının mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Türk-İslam Coğrafyasının hamisi “Önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve ben" diyen liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye, her zaman arkamda desteğini ve sevgisini hissettiğim değerli Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti teşkilatlarımızın her bir neferine ve Alanya halkına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Beni yetiştiren ve bu günlere gelmemde en büyük emeği veren elleri öpülesi anneme ve babama, kardeşlerime, her zaman yanımda olan eşime ve çocuklarıma da sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Yeniden Bismillah diyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Yolumuz ve bahtımız açık olsun. Kendimi önce Allah’a, sonra sizlere emanet ediyorum."

TÜTÜNCÜ: BU RUHLA ZAFERLERE İMZA ATACAĞIZ

Daha sonra kürsüye gelen Cumhur İttifakı'nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü de Cumhur İttifakı ruhuna vurgu yaparken, "Hem Alanya'da hem Antalya'da 31 Mart günü bu ruhla zaferlere imza atacağız. Seçimi kazandıktan sonra çok çeşitli projelerle Alanya'ya güç katacağız, her zaman Adem başkanımızın yanında olacağız. Bizim işimiz hizmet etmek, insanları mutlu etmek" şeklinde konuştu.

Editör: Erdal Anak