Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında Corendon Alanyaspor'un Kırbıyık Holding Stadyumu’nda oynayacağı Arabam.com Konyaspor maçında turuncu yeşilli takıma destek vermek için Alanya’daki okul yönetimleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler tribünlerdeki yerlerini alacak.

Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Alanyaspor Kulübü'nü ziyaret ederek Asbaşkan Bilal Gömeç, Başkan Yardımcıları Nazmi Yüksel, Mehmet Uslu, Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu ve Bilet Sorumlusu Engin Akpınar ile toplantı yaptılar. Toplantı sonrası açıklama yapan Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, “Alanya’mızın gururu, hepimizin ortak paydaşı olan Corendon Alanyaspor’umuza bu önemli karşılaşmada destek vermek için eğitim camiası olarak tribündeki yerimizi alacağız. Bu nedenle kulüp yöneticileriyle konu hakkında bir toplantı gerçekleştirdik. İnşallah tüm müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte Alanyaspor maçında olacağız. Şimdiden takımımıza başarılar dilerim.” dedi. 

Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel de, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz’a teşekkür ederek, “Eğitim camiasının her zaman desteğini hissetmek bizleri ayrıca mutlu ediyor. Takımımız açısından önemli olan bu maçta yine desteklerini esirgemedikleri için kendilerine çok teşekkür ederim. Tüm Alanya halkını da bu önemli maça davet ediyorum.” diye konuştu.

Corendon Alanyaspor’un oynayacağı Arabam.com Konyaspor karşılaşmasını okul yönetimleri, öğrenci velileri, öğretmenler ve öğrenciler ücretsiz izleyebilecek.

Editör: Erdal Anak