• USD 32,98
  • EUR 35,37
  • ALTIN 2.468,52
  • BİST100 10.710
  • BTC 61.350
1 ay önce GÜNDEM

31 Mart Yerel Seçimlerinde Alanya’ya ‘Halk Kafe’ sözü veren Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, bu sözünü Alanya Çay Bahçesi’nin dönüşümü ile yerine getirecek.

1 ay önce ASAYİŞ

Alanya’nın Oba Mahallesi Çarşamba Mahallesi’nde meydana gelen trafik kazasında, 3 araç birbirine girdi. Kazada yaralıların olduğu belirtildi

2 ay önce ASAYİŞ

Alanya’da otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi ağır yaralandı.

2 ay önce ASAYİŞ

Alanya’da 3 yaşındaki çocuk çok sayıda hap içerek hastanelik oldu.

2 ay önce GÜNCEL

Ukrayna’nın farklı şehirlerinden 11 kadın sanatçının eserlerinden oluşan “Sanatçıların Gözünden Alanya” sanat sergisi bugün saat 16.00’da tarihi Kızılkule’de açıldı.

2 ay önce KÜLTÜR VE SANAT

Alanya Belediyesi ve Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi iş birliğinde yapılan ‘Sen de Sahnedeki Yerini Al’ projesi kapsamında ‘Yeşilçam’ adlı tiyatro oyunu ilk kez sahnelendi. Üniversite öğrencilerinin rol aldığı oyun, tiyatroseverler tarafından yoğun ilgi gördü ve ayakta alkışlandı.

2 ay önce ASAYİŞ

Alanya’da emlak ofisinin camlarını kurşunlayarak kaçan şüpheli Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri tarafından yakalandı.

2 ay önce EĞİTİM

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi'nin (ALKÜ) gurur günü olan "Akademik Atama, Yükseltme ve Ödül Töreni", eski bakan Recep Akdağ’ın katılımı ve büyük bir coşkuyla yapıldı.

2 ay önce SAĞLIK

Boğaz ağrısı, kişinin hayatını zorlaştırabiliyor. Çözüm içinde bal ve çay gibi doğal çözümlere başvururuz. Ancak, bir uzman boğaz ağrısını hafifletmede etkili bir yöntem önerdi.

2 ay önce GÜNCEL

Alanya Belediye Başkan Vekili Murat Levent Koçak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık koltuğunu 4. sınıf öğrencisi Meryem Onbaşıoğlu’na devretti. Onbaşıoğlu’nun ilk talimatı, çocuklar arasındaki kardeşliğin sağlanması ve dünya barışı oldu.